نحوه نصب درب و پنجره upvc

نصب درب و پنجره upvc مهمترین بخش از پروسه ساخت تا مصرف درب وپنجره هایupvc میباشد . یک درب یا پنجره upvcخوب با یک نصب بد و بدون رعایت اصول نصب دیگر یک درب و پنجره upvc خوب نیست.البته باید توجه داشت هر پنجره upvc استاندارد بایدقابلیت تحمل بارهای زنده و مرده و بارهایی که طی استفاده به آن وارد می شوند را دارا باشد در غیر اینصورت اولین نتیجه حاصل شده از استفاده از  پروفیل upvcنامرغوب تغییر شکل و یا شکسته وترک برداشتن درب وپنجره upvc هنگام نصب میباشد.

مراحل نصب درب و پنجره upvc به صورت خلاصه:

۱-تمیزکردن محل نصب

۲- جایگذاری پنجره و ترازبندی آن

۳-تعیین محلهای سوراخهای نصب روی دیوار و پنجره با حفظ ترازبندی

۴-درزگیری و عایق بندی بااستفاده از چسب سیلیکون و فوم

۵-کندن برچسب های روی پروفیلهای upvc درب و پنجره ها چون با نصب شیشه ها کندن این برچسبها گاهی غیرممکن میشود.البته لازم به ذکر است که بهترین زمان برای نصب در و پنجره upvc بعد از اتمام نقاشی ساختمان است.

۶-نصب شیشه ها و زهوارها و رگلاژ درب ها

۷-در نظر گرفتن دمای محیط هنگام نصب به طوریکه در دمای زیر ۵ درجه و بالای ۳۵ درجه به علت خشکی بیش از اندازه و نرم شدن بیش از اندازه بیشترین دقت را هنگام نصب باید نمود.

۸-خریدار باید پس از نصب دربها و پنجره های upvc، کلید قفل درب ها را از فروشنده یا نصاب تحویل گرفته و چگونگی قفل شدن یا کارکرد یراق آلات را آموزش ببیند و قبل از خروج نصاب پنجره ها را به طورکامل باز و بسته نموده وامتحان نماید.

هزینه نصب درب و پنجره upvc
هزینه نصب درب و پنجره های upvc حداقل ۱۰% از مبلغ قرارداد می باشد. در موارد تعویضی معمولا ۱۰% دیگر نیز به مبلغ فوق جهت کندن پنجره های قدیمی اضافه می گردد.

ضمنا هزینه حمل درب و پنجره های upvc بسته به نوع و چگونگی قرارداد دارد و در صورت ذکر نشدن بر عهده خریدار میباشد.